VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021 r.

1.    W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2.    W dni powszednie od wt-sob adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 -18.00. Podczas adoracji o 17.15 odmówimy Rożaniec, o godz. 17.45. nabożeństwo majowe, w niedzielę po Mszy św. o 12.00.
3.    Jutro o godz. 17.00 próba dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Nabożeństwo majowe o 17.45.
4.    W tym rok Boże Ciało w Kaczkach .Jutro o godz.19.00 spotkanie przy kapliczce w Kaczkach w sprawie Bożego Ciała. Zapraszam parafian z Kaczek.
5.    Od poniedziałku do środy  modlić się będziemy o dobre urodzaje.   Zapraszamy także rolników na tę modlitwę.
6.    W czwartek o godz.18.00 pierwsze w tym roku czuwanie fatimskie. W programie  Msza św. i procesja z Figurą Matki Bożej  wokół kościoła podczas której odmawiać będziemy Różaniec.
7.    W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiamy ją po nabożeństwie majowym..
8.    W piątek  przypada także święto św. Macieja Apostoła.
9.    Przy wyjściu u ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
10.Pierwsza Komunia św. w niedzielę przed Bożym Ciałem /30.05/.Rocznica Pierwszej Komunii św. w niedzielę po Bożym Ciele.

Na przeżywanie kolejnych dni wielkanocnych i przygotowanie do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego niech nam Bóg błogosławi.