OGŁOSZENIA
ddd554a000saaq

  

 

 

 

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła – 25 września 2022 r.

 

 1. Dzisiaj przypada 108. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o Polakach na emigracji. Otoczmy modlitwą także tych, którzy przybyli do naszego kraju zza wschodniej granicy w poszukiwaniu godziwej płacy oraz migrantów i uchodźców na całym świecie, szczególnie ofiary konfliktów zbrojnych na Bliskim Wschodzie.
 2. W sobotę rozpoczynamy październik - miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy o 12.00 . Zapraszamy dzieci ,młodzież i dorosłych. Ogłaszamy konkurs na ciekawie zrobiony różaniec. Jego rozstrzygnięcie będzie 23 października. Dzisiaj poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych o godz. 10.30.
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek wspomnienie św. Wincentego a’ Paulo, w środę św. Wacława, w czwartek Archaniołów: Michała, Rafała, Gabriela, w piątek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
 4. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. W tym dniu o 17.00 nabożeństwo przebłagalne do Niepokalanego Serca NMP. Nabożeństwo rozpocznie się Różańcem. Msza św. o godz.18.00.
 5. Z powodu wyjazdu ks. Proboszcza na pielgrzymkę. Msze św. w tym tygodniu we wtorek, czwartek i sobotę o godz.18.00.
 6. W ważnych sprawach duszpasterskich proszę zgłaszać się do ks. Dziekana Bolesława w Trąbkach Wielkich.
 7. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne .
 8. Serdecznie dziękuję dwom wolontariuszkom ze Szkoły Podstawowej w Kłodawie, które uporządkowały teren przy nowym krzyże na cmentarzu.
 9. Dziękuję wszystkim , którzy pomagali w pracach w kościele i na zewnątrz.
 10. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego.
 11. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto parafii,na tace i pomnik ks. Bronisława.
 12. Na ogrzewanie kościoła w ubiegła niedzielę zebraliśmy 1570 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 13. Dzisiaj zbiórka do puszek na katolickie uczelnie.

 

Design by FxDesign Darmowy szablon Joomla