Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
12 maja 2024 r.

1. Jutro pierwsze w tym roku Nabożeństwo fatimskie.W programie o godz.18.00.Msza św., po niej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej, podczas której odmawiać będziemy Różaniec.
  2. Z racji czuwania fatimskiego próby dla dzieci klasy III we wtorek i środę o 18:40.
  3. Pierwsza Komunia św. w niedzielę 26 maja o godz.10:00.
  4. Rocznica Pierwszej komunii św. w niedzielę 2czerwca o godz.10:00.
  5. Próba dla dzieci rocznicowych: 23 maja o godz.18:40.
  6. Boże Ciało w tym roku 30 maja.Obchodzić będziemy w Kłodawie.
  7. W dni powszednie kościół będzie otwarty od godz.9:00 do wieczornej Mszy św. Abyśmy mogli przyjść na osobistą modlitwę. Każdego dnia od godz. 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo majowe o godz.17:30.Msza św. o godz.18.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa majowego.
  9. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  10. W kalendarzu liturgicznym we wtorek przypada wspomnienie św. Filipa Nereusza, w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej.
  11. Składam serdeczne Bóg zapłać sprzątającym wczoraj kościół:Paniom Magdalenie Pałuckiej, Grażynie Szura i Katarzynie Margol.Dziękuję za ofiarę pieniężną na kwiaty do ołtarzy.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać Spółdzielni rolnej w Kłodawie za wykoszenie trawy na cmentarzu.
  13. Dziękuję tym, którzy pracowali przy porządkowaniu cmentarza.

Dziękuję za troskę o porządek na cmentarzu.Porządkującgrobypragnę prosić w imieniu własnym i rady parafialnej o włączenie się i pomoc przy robieniu ogólnego porządku na cmentarzu/ na alejkach,w miejscach, gdzie składowane są odpady, przy koszeniutrawy.

Prosimy o segregowanie odpadów.W przeciwnym razie trzeba będzie zatrudnić osoby do robienie.