V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019 r.

1. Zapraszam w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17.30. Msza św. o godz.18.00.
2. Biuro parafialne w środę nieczynne.W pozostałe dni do piątku włącznie od 18.30 -19.00.
3. Dziękuję p. Waldemarowi Tymoszewskiemu i pracownikom firmy Tym-bud w liczbie trzech, którzy pracowali w kościele i dziękuję za posiłki dla pracujących. /każdego dnia 8-9 obiadów/ p. Mirosławowi Łubiarz, ktorego pracownik kilka dni pracował w kościele. Młodzieży z PSB w Gdańsku i pani archeolog Renacie Wiloch -Kozłowskiej. Dziękuję paniom z Łaguszewa Grażynie Poniatowskiej i Brygidzie Bukowskiej i panu Brunonowi Leman z Żukczyna. Pizzerii Tino za posiłki w ubiegłym tygodniu.
4. Składam serdeczne Bóg zapłać p. Zofii i Jerzemu Gębura za złożoną ofiarę 2000 zł na malowanie kościoła.
5. Pierwsza Komunia św. w niedzielę 16 czerwca o godz.10.30.
6. Rocznica Pierwszej Komunii św. w niedzielę 9 czerwca o godz.10.30. Spotkanie rodziców i dzieci rocznicowych będzie w środę 22 maja o godz.17.30.
7. W poniedziałek 27 maja przypada 35r, moich święceń kapłańskich. Uroczysta Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem ks, biskupa Wiesława Szlachetki koncelebrowana przez księży wyświęconych w 1984 r. o godz.11.30. Serdeczne zapraszam.
8. Msza św. na cmentarzu we Wniebowstąpienie Pańskie 2 czerwca o godz.11.00. Intencje na Mszę św. zbiorowa na cmentarzu można zamawiać w zakrystii.
9. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”
10. Przypominam o konieczności dokonania przedłużenia rezerwacji grobu po upływie 20 lat od pochówku. Opłata wynosi 20 zł za rok.
11. Zmarł zaopatrzony sakramentami św. śp. Edward Miłosz z Jagatowa pogrzeb w środę 22maja o godz.10.00 w Pruszczu Gdańskim parafia Podwyższenia Krzyża św.