Nowy Rok Szkolno-Katechetyczny 2017/2018r.

Tradycją naszej szkoły jest inauguracja Nowego Roku Szkolno-Katechetycznego rozpoczynająca się uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym p.w. św. Jakuba w Kłodawie pod przewodnictwem ks. Proboszcza.

Uczniowie wraz z rodzicami, opiekunami i pracownikami szkoły idą do kościoła, aby wypraszać Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego na cały rok nauki i pracy. Dzieci i pracownicy szkoły aktywnie biorą udział we Mszy św.
 Komentarz do Liturgii odczytała Kinga Balińska z kl. 4
 Słowo Boże przeczytał Paweł Lis z kl. 5
 Psalm zaśpiewała Amelia Frydrychowicz z kl. 7
 Modlitwę wierną odczytali: Pani Bożena Wodzińska, Pan Jacek Kamiński, Mateusz Feński z kl. 4, Lena Wietrzyńska z kl. 4
 Komentarz do procesji z darami czytali: Katarzyna Feńska zkl. 4i Bartłomiej Pukownik z kl. 4
 W procesji z darami szli: Karolina Ziegler z kl. 7, Natalia Lis z kl. 3, Sabina Kędzior z kl. 4, Karol Gładysz z kl. 4, Wiktoria Ruszkowska z kl.4, Zuzanna Miękina z kl. 4
Przed końcowym błogosławieństwem wszyscy zgromadzeni ofiarowali się w opiekę Matce Bożej. Ufamy, że tak rozpoczęty Nowy Rok 2017/2018 przyniesie obfite owoce w naszej szkole i parafii.

Renata Szalewicz

Zobacz zdjęcia...