RATUNEK DLA ŚWIATA - NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA

Pan Bóg przygotował RATUNEK
W NIEPOKALANYM SERCU MARYI.
Nie ma innej drogi, nie ma innej alternatywy.
Jeżeli chcemy uratować świat podejmijmy ORĘDZIE FATIMSKE.

Poświęcimy się Niepokalanemu Sercu Maryi:
    jeśli będziemy codziennie odmawiać RÓŻANIEC
    praktykować NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA
    jeśli będziemy POKUTOWAĆ I WYNAGRADZAĆ ZA NASZE GRZECHY
to nie spełnią się konsekwencje grzechów ludzkości obróconych przeciwko ludziom, zwanych karą Bożą.

To nie Bóg będzie karał ludzkość, to Bóg dopuści, aby te skutki grzechów ludzi obróciły się przeciw ludziom.

Posłuchaj ks. Krzysztofa Czalpę:

OBJAWIENIA

13 lipca 1917r. podczas trzeciego objawienia w Fatimie, Matka Boża po wizji piekła powiedział do dzieci: Widzieliście piekło, dokąd idą dusze biednych grzeszników. Aby je zbawić, Bóg chce ustanowić w świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca.
Dnia 10 grudnia 1925r. , siostrze Łucji ukazali się w celi domu zakonnego św. Doroty w Pontevedra Najświętsza Maryja Panna i obok Niej Dzieciątko Jezus. Maryja pokazała w drugiej dłoni Serce otoczone cierniami. Wskazując na nie, Dzieciątko Jezus napomniało wizjonerkę tymi słowami:
Zlituj się nad Sercem twej Najświętszej Matki, okolonym cierniami, które niewdzięczni ludzie wbijają w każdej chwili, a nie ma nikogo, kto by przez akt zadośćuczynienia te ciernie powyjmował.
Maryja dodała: Córko moja, spójrz na Serce moje otoczone cierniami, które niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewdzięczność w każdej chwili wbijają. Przynajmniej ty pociesz mnie i przekaż, że tym wszystkim, którzy w ciągu pięciu miesięcy w pierwsze soboty, wyspowiadają się, przyjmą Komunię św., odmówią różaniec i będą mi towarzyszyć przez kwadrans, rozważając tajemnice różańca w intencji zadośćuczynienia Mnie obiecuję przyjść z pomocą, ze wszystkimi łaskami potrzebnymi do zbawienia.
Podczas czuwania w nocy z dnia 29 na 30 maja 1930r. , Pan Jezus przemówił do s. Łucji i dał odpowiedź na pytanie : Dlaczego pięć sobót.
Moja córko, powód jest bardzo prosty: pięć rodzajów zniewag i bluźnierstw przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.

1. Bluźnierstwo przeciwko Niepokalanemu Poczęciu NMP.
2. Przeciw dziewictwu Matki Bożej.
3. Przeciw Jej boskiemu macierzyństwu przy równoczesnym sprzeciwie uznania Jej za Matkę rodzaju ludzkiego.
4. Czyny tych, którzy usiłują publicznie wpoić w serca dzieci obojętność, pogardę, a nawet nienawiść do Matki Niepokalanej.
5. Czyny takich, którzy profanują wizerunki Najświętszej Panny.( por. Wspomnienia i listy siostry Łucji, s. 408-410)

JAK PRAKTYKOWAĆ NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEGO SERCA MARYI
1. Wzbudzić doskonałą intencję – z miłości do Maryi nie z chęci otrzymania nagrody.
2. Przystąpić do spowiedzi św. i ofiarować ją jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi - można przystąpić do spowiedzi dzień lub dwa dni wcześniej, tylko należy być w stanie łaski uświęcającej i ofiarować ją w tej intencji.
3. Przez 15 min. rozważać tajemnice różańca lub fragment Pisma św. o Matce Bożej.
4. Odmówić całą cześć różańca ale tylko w intencji wynagradzania Matce Bożej – nie dołączać innych intencji.
5. Uczestniczyć we Mszy św. i ofiarować intencję Mszy św. jako wynagrodzenie Matce Bożej.
6. Ofiarować Komunię św. jako wynagrodzenie Matce Bożej.
7. Zatem wszystkie czynności, akty i modlitwy powinny mieć tylko jedną intencję- wynagradzania za grzechy popełniane przeciwko NIEPOKALANEMU SECU MARYI.
8. Prawdziwi czciciele NIEPOKALANEGO SERCA MARYI nie powinni zaprzestać praktykowania PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA tylko na pięciu sobotach ale nieustannie pomagać Matce Boże w ratowaniu siebie, swojej rodziny i całej ludzkości a przede wszystkim nieustannie pocieszać zranione Niepokalane Serce Maryi.
9. Ktoś kto ma w swoim sercu prawdziwą miłość i żyje nią na co dzień nie może zbagatelizować wołania z nieba – głosu NAJDOSKONALSZEJ MIŁOŚCI.
10. Zatem miłością odpowiadajmy na MIŁOŚĆ.